Nová éra inspekce potrubí

Inspekční systém ROVION ® představuje rozšiřitelný vstupní systém do světa inspekce potrubí. Velikost, výhodnost a funkčnost tohoto systému nabízí vše, co profesionální inspektoři potřebují pro svoji práci. Systém ROVION ® vyniká svým výkonem, robustností a pohotovostí vč. uživatelsky propracovaného SW pro výstup protokolů (PDF), záznamů a využití programu WinCAN, a to vše v češtině.

 

STÁHNĚTE SI: PROSPEKT ROVION

ZHLÉDNĚTE VIDEO - VYDÁ ZA TISÍC SLOV

 

POZOR NOVÁ QCD KOLEČKA JIŽ ŘÁDÍ A VÝMĚNA KOLEČEK ZA VĚTŠÍ, A TO VČETNĚ KAMERY ZA JINOU ZVLÁDNETE ZA 15 VTEŘIN !! - ZHLÉDNĚTE TEST TĚCHTO QCD KOLEČEK

 

iPEK START - SNADNÝ ZAČÁTEK

FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ PRO ZAČÁTEK

STARTiPEK vám nabízí snadný start pro inspekci potrubí. AGILIOS™ je základem pro další úspěšný růst. Pokud začnete s tímto základním systémem, můžete v budoucnu kdykoliv přidávat další možnosti systému podle vašich potřeb a možností.
Můžete se dále dovybavit o ruční kabelové bubny s délkami až 200 m, volit mezi různými traktory nebo kamerami. Systém dále roste podle vašich zakázek a představuje tak bezpečnou investici pro další podnikové plánování. Systémy ROVION® i AGILIOS™ lze obsluhovat společnou řídicí jednotkou VC200, využít společných kamer atd.

 

iPEK MOBILE - MOBILNÍ INSPEKČNÍ SYSTÉM

MOBILNÍ INSPEKCE S VYUŽITÍM POJEZDOVÝCH KAMER

STARTUživatelsky přívětivý a rychlý MOBILNÍ propracovaný inspekční systém - to je inspekční systém ROVION®. Kabelový buben o délce 300 metrů RAX300 je ideální pro mobilní použití. Vyžaduje pouze elektrickou zásuvku 230 V a v závislosti na použitém traktoru můžete začít nahlížet do potrubí s průměrem od 100 mm do 1000 mm.
Ovládací panel VC200 nabízí všechny potřebné funkce (stejná jednotka i u systému AGILIOS™) a je základem pro propracované ovládání a vyhodnocení inspekce, které vychází ze zkušeností uživatelů z terénu. Výsledek inspekce snadno prohlédnete na PC nebo exportujete např. do softwaru WinCan pro další zpracování. Zároveň lze využívat nové moderní technologie 3D scanování, Digisewer a Quickview.

 

iPEK TRUCK - PRO VŠECHNY TYPY ZAKÁZEK

KOMPLETNÍ SYSTÉM, VOZIDLO POSTAVENÉ NA ZAKÁZKU, VHODNÝ PRO KOMUNÁLNÍ SLUŽBY

TRUCKDíky ergonomickému designu a preciznímu zpracování ovládacího panelu DCX5000 je řízení systémů iPEK ROVION® zabudovaných do kamerových vozů zážitkem a radostí z práce. Celý systém a kamerový vůz je do nejmenších detailů optimálně připraven pro všechny typy zakázek. Inspekci potrubí lze provádět až do 2000 mm průměru. Lze zároveň provádět i kontrolu odboček potrubí pomocí satelitního systému nebo zkoumat vrty až do 500 metrů hloubky. Toto vše v jednom jediném systému! Zároveň lze využívat nové moderní technologie 3D scanování, Digisewer a Quickview.

 

ROVION .... A AGILIOS .... - OCHRANA A BEZPEČÍ

INSPEKČNÍ SYSTÉMY S TECHNOLOGIÍ OCHRANY PŘI PRÁCI VE VÝBUŠNÉM PROSTŘEDÍ .....

EXNejvyšší stupeň bezpečnosti je hlavní prioritou při práci ve výbušném prostředí. ROVION® ..... a AGILIOS™ ..... inspekční systém zaručuje trvalé sledování jednotlivých komponentů a ATEX zóny 1 certifikace pro zajištění absolutní bezpečnosti a spolehlivosti ve všech aplikačních oblastech.
Samostatný tlakem zapouzdřený systém umožnuje jednoduché úpravy konfigurace systému a zaručuje krátkou dobu nastavení a servisu.
ROVION® ..... a AGILIOS™ ..... jsou také samozřejmě individuálně rozšiřitelné a upravitelné. S vhodnými rozšiřujícími moduly iPEK nabízí možnost specificky přizpůsobit tyto systémy vašim potřebám pro provoz ve výbušném prostředí.

 

Galerie

{gallery}pristroje,limit=0,random=1,width=100,height=100,gap_h=20,gap_v=20{/gallery}